ADRENALINA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ADRENALINA

Producent: Adrenalina

Adrenalina Design powstała w 1999 roku, po spotkaniu Domingo Salottiego z architektem i projektantką Simone Micheli.

Firma produkuje sofy i fotele w nietypowych, czasem ironicznych stylizacjach, kolorowe i odważne, ale też wygodne i funkcjonalne. Adrenalina stawia na oryginalność i magię, tworząc niepowtarzalne i nieszablonowe klimaty. Mając natychmiastowy efekt, ognioodporne i certyfikowane fotele firmy zdobią pomieszczenia rekreacyjne i lobby jednych z najbardziej ekskluzywnych hoteli, wielu kurortów i barów w Europie.

Nowa linia produktów została zaprezentowana w 2012 roku: młody i kreatywny w projektowaniu, domowe wydanie zabawnych i jaskrawych kolorów mebli tapicerowanych.

Adrenalina jest uznaną marką we Włoszech i wielu innych krajach europejskich, w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek