ACL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

ACL

Producent: ACL

Założona w 1975 roku, nasz rozwój opiera się na ciągłych innowacjach połączonych z doskonałością naszych produktów.
Cimenteira do Louro jest obecnie przygotowana, aby stawić czoła wyzwaniom wyznaczanym przez nowe stulecie, stale dążąc do ciągłej skuteczności w reagowaniu na prośby klientów.< br/>Wierzymy w to, co robimy!
Dlatego od samego początku Cimenteira do Louro zawsze inwestuje w formy produkcji większej i lepszej, nieustanną ewolucję, która przyczynia się do wzrostu naszych Klientów.
Połączenie estetyki, jakości i niezawodności naszych produktów skutkuje unikalnym połączeniem technicznego know-how z innowacyjnym i wysokiej jakości wzornictwem, tworząc harmonię uznanej wydajności: czynnika, który wyróżnia nas na rynku.
Nasza proaktywność, jakość i skuteczność pozwoliły nam pracować przy dużych projektach infrastrukturalnych w Portugalii, takich jak autostrady, drogi i szereg różnych chodników.
Jest bardzo prawdopodobne, że w drodze do pracy będziesz już miał natknąć się na niektóre z naszych prac.
Wraz z naszymi klientami przyczyniamy się do rozwoju naszego społeczeństwa. Pójdź z nami w przyszłość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek