SILVIA CEÑAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2018
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Silvia Ceñal
  • Producent: EMKO
  • Kraj pochodzenia: Litwa
  • Cena: Cena od 514.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SILVIA CEÑAL

Produkty projektanta: Silvia Ceñal

Silvia Ceñal urodziła się w San Sebastián w 1985 roku. Po ukończeniu studiów inżynierskich na Uniwersytecie Kraju Basków poszerzała swoją wiedzę w Groningen (Holandia) i Florencji (Włochy). Po krótkim czasie pracy w różnych pracowniach, poszerzyła swoje know-how w zakresie projektowania mebli w IED w Madrycie. W 2010 roku kontynuowała karierę w Stone Designs Studio, współpracując z Cutu Mazuelos i Evą Prego. Po trzech satysfakcjonujących latach w Stone Designs nauczyła się, że projektowanie to znacznie więcej niż tylko tworzenie mebli. Każde doświadczenie z różnorodnymi projektami, w których brała udział, pomogło jej wziąć pod uwagę różne perspektywy podczas tworzenia projektu. Projekty te obejmują projektowanie wnętrz biur, restauracji i sklepów po meble i oświetlenie. Chcąc rozwijać się zawodowo w świecie designu, rozpoczęła własną podróż. Pierwszym krokiem było stworzenie swojej pierwszej linii produktów w oparciu o wiedzę zdobytą w trakcie kariery zawodowej. Te nowe kreacje inspirowane są ciepłem i prostotą drewna oraz radością koloru. Dzięki swojemu entuzjazmowi i chęci przebycia długiej drogi w świecie designu, codziennie pracuje z taką samą motywacją, jak za pierwszym razem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek