SERENA PAPAIT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

SERENA PAPAIT

Produkty projektanta: Serena Papait

Serena Papait nasce a Portogruaro (Wenecja) w 1985, gołębie odwołujące się do magistratu dyplomowego i inicjujące swoją pasję do sztuki, uczestniczące w różnych kolekcjach terytorialnych. Industriale presso l'Università IUAV di Venezia. Podczas studiów, studiując wszystkie techniki badań wewnętrznych na Azienda Foscarini, gołąb ma sposób na zainteresowanie się swoim oświetleniem. Temat ten jest również wykorzystany w równoległym projekcie na zdjęciu, współpraca z prof. Paolo Morello.
Zostając laureatem nagrody w Disegno Industriale del Prodotto, rozpoczęła współpracę najpierw z architektem Enrico Franzolinim, a następnie jako niezależny projektant z różnymi terytoriami, m.in. Foscarini, Karboxx, Disguincio.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek