SERENA CONFALONIERI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2020
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Serena Confalonieri
  • Producent: Houtique
  • Materiał: Drewno
  • Kraj pochodzenia: Hiszpania
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SERENA CONFALONIERI

Produkty projektanta: Serena Confalonieri

Po ukończeniu studiów magisterskich z projektowania wnętrz na Politecnico di Milano, Serena Confalonieri pracowała w wielu pracowniach architektonicznych i projektowych, przenosząc się z Mediolanu do Barcelony i Berlina.
Obecnie jest freelancerem mieszkającym w Mediolanie, zajmującym się projektowaniem wnętrz, grafiką i tekstyliami. projektuje i współpracuje z firmami projektowymi, takimi jak Nodus, cc-tapis, Wall & deco.
Od 2006 roku jest również adiunktem na Wydziale Architektury Wnętrz Politechniki w Mediolanie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek