SAMER ALAMEEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

SAMER ALAMEEN

Produkty projektanta: Samer Alameen

Twórczość Samera Alameena jest zakotwiczona w świecie wyjątkowego opowiadania historii, co wywodzi się z jego bogatego doświadczenia reklamowego, które doprowadziło go do tego, że sam został twórcą. Zainspirowany historią, cennymi wspomnieniami i poczuciem tradycji, Samer na nowo odkrywa tworzone przez siebie przedmioty.
Urodzony w Bejrucie w Libanie w 1971 roku, absolwent Uniwersytetu Libańsko-Amerykańskiego na Wydziale Sztuk Pięknych i Reklamy w 1992 roku, nadal pracuje dla wielu prestiżowych agencji, w tym Publicist i Grey Worldwide. W 2006 roku Samer otworzył własne studio specjalizujące się w brandingu i doradztwie wizerunkowym, natomiast w 2012 roku Samer postanowił wypuścić własne projekty i swoją pierwszą kolekcję Walking Objects, inspirowaną krzesłem Khayzaran.
Od razu przyciągnął uwagę mediów i zachęcił go. kontynuowanie i ukończenie studiów magisterskich w zakresie wzornictwa przemysłowego na Scuola Politecnica di Design (SPD) w Mediolanie. Studia ukończył w styczniu 2014 roku, a w kwietniu wziął udział w Salone del Mobile z wystawą Around The Frame.
W kwietniu 2017 Alameen zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Glassified podczas zbliżającego się Design Week w Mediolanie z serią szklanych elementów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek