RONAN & ERWAN BOUROULLEC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 106 elementów

RONAN & ERWAN BOUROULLEC

Produkty projektanta: Ronan & Erwan Bouroullec

Nati negli anni '70 w Quimper w Bretanii i fratelli Ronan e Erwan Bouroullec pracowali w innych krajach. La loro carriera inizia nel 1997 quando Ronan, appena diplomato all'Ecole Nationale des Arts Décoratifs di Parigi, progetta, insieme a Erwan, ancora studente all'Ecole des Beaux-Arts di Cergy-Pontoise, la Cucina Disintegrata, un arredo indiggiatopendente piedini in acciaio, che, nella sua semplicità, stravolge completamente il concetto di cucina tradizionale. Presentata al Salone del Mobile di Parigi, Cucina Disintegrata Suscita l'teresse di Giulio Cappellini, która jest prowizją z tytułu fratelli i progresji za czynsz i sedia. Nascono jako Lit Clos, arredo nomade w drodze do letto i aparatu, ripropone Concetto of Cucina Disintegrata i Hole Chair, sedia wykonana z unikalnym oświetleniem laserowym.
La carriera dei due designer ha un deciso sviluppo nel 2000, grazie ad alcuni Importanti lavori. Projektuję sklep na zamówienie Issey Miyake, poświęcam się kolekcji A-Poc, aby przenieść się na przyjazny dla użytkownika system mobilny Joyn na Vitra. W 2001 roku Kreo di Parigi Gallery, laboratorium specjalizujące się w produkcji seryjnej w limitowanych edycjach, posiada ogromną ilość pracy projektantów Mendiniego, Grcica, Morrisona i innych zaangażowanych we własną osobowość. Ten moment to początek ważnej współpracy z markami Flos, Kartell, Magis, Mutina, Artek, Alessi, Cassina.
Lokalizacja bractwa Bouroullec wyróżnia się dla każdej linii, ze względu na prostą formę i edukację dei volumi. Ognisty progetto parte dalla volontà didefinie lo spazio w terminach flessibilità i modularità., Puntando all'essenzialità i al confort, eliminujący wszystkie zbędne elementy, ma sens ridursi ad un freddo minimalismo. Tra i bestseller firmati dai due fratelli, w libreria Cloud, dla wiosennej poltrony i divano Basket 011 per Cappellini; lo schermo divisorio in plastica Algues, divano Alcova e la sedia Vegetal per Vitra; krzesło Steelwood, nagrodzone nagrodą ADI Golden Compass 2011 oraz kolekcję Tavoli Striper dla Magis; kolekcja biednego Facetta, nagrodzona w 2008 Red Dot Award i Divano Ploum za Ligne Roset.
Animacje z niezwykłą ciekawością dla wszystkich prac artystycznych, które zasługują na uznanie i uznanie dla projektu, który ma znaleźć się w konkursie wzornictwa przemysłowego, e che abrracciano orafa art, design, fotografia, video art w całej architekturze. Mam swoje osiągnięcia w większości kolektywów i osobowości od 2002 roku, podczas gdy większość fanów stała się częścią stałych kolekcji prestiżowych muzeów MoMa w Nowym Jorku, Centrum Pompidou w Paryżu, Instytutu Sztuki w Chicago i Muzeum Designu w Londynie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek