RICHARD PIERRE DUPLESIX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

RICHARD PIERRE DUPLESIX

Produkty projektanta: Richard Pierre Duplesix

To, co zawsze mnie pociągało, to relacja przedmiotu z otoczeniem i jego położenie w przestrzeni.
Lubię projektować proste przedmioty i przestrzenie z wykorzystaniem przestrzeni i materiału.
Moim celem jest zawsze znalezienie równowagi między estetycznym wyglądem a oczywistą funkcjonalnością. Obiekt musi tworzyć znaczenie, odpowiadać na potrzebę i wywoływać emocje.
Podkreślam proste kształty, komponenty materiałowe i kolorystyczne. Całość polega na tworzeniu pięknych przedmiotów, ale przede wszystkim o rzeczywistej funkcji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek