RAMÓN ESTEVE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 56 elementów

RAMÓN ESTEVE

Produkty projektanta: Ramón Esteve

Ramón Esteve ukończył Technikum Architektury na Uniwersytecie Architektury w Madrycie w 1990 roku. W tym samym roku rozpoczął niezależną karierę we własnej pracowni, na przemian z architekturą i doświadczeniem w różnych pokrewnych dziedzinach. Wraz z założeniem Stoiska na Targach Tekstyliów Domowych w 1992 roku rozpoczął współpracę z Gandią Blasco. Owocem tej produktywnej współpracy były stoiska założone w latach 1992-1997, showroom, w którym firma posiada swoje instalacje, kilka kolekcji wełnianych dywanów, frędzli i obramowań do dywanów, tkanin, narzut i wreszcie kolekcję mebli NA XEMENA. Jednocześnie w 1996 roku wraz z innymi wspólnikami stworzył m.in. firmę GANDIA BLASCO BABIA MOBLES. Dla BABII Ramón stworzył kolekcję drewnianych mebli okazjonalnych: stoły, wózki, konsole, akcesoria itp. Meble zaprojektowane przez tego architekta kontynuują równowagę, która wypełnia całą jego pracę. Zastosowane materiały oraz wykonanie techniczne dają racjonalny obraz wraz z doskonałym wzornictwem przemysłowym do wielkoseryjnej produkcji produktu. Architekt skupia się przede wszystkim na uczynieniu każdego projektu niezbędnym, osiągnięciu ostatecznego kształtu poprzez syntezę, a nie uproszczenie, odrzucenie wszelkich formalnych czy zbędnych ekscesów. Rezultaty są zasadniczo prostymi, surowymi pracami, ale z nieodłączną wartością, która czyni je ekskluzywnymi. Te kolekcje mebli prezentowane są jako alternatywa dla podobnych produktów dostępnych na rynku, w bardziej konkurencyjnej cenie. Niektóre z jego najwybitniejszych prac ze świata wzornictwa przemysłowego ukazały się w różnych publikacjach specjalistycznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek