PUDELSKERN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2012
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Pudelskern
  • Producent: Casamania & Horm
  • Materiał: Wełna
  • Materiał: Tkanina
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 319.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

PUDELSKERN

Produkty projektanta: Pudelskern

Mocno wierzymy w potrzebę dodania większej liczby warstw do projektu. Lubimy opowiadać historie naszymi przedmiotami. Mogą odnosić się do zrównoważonej produkcji, technik rzemieślniczych lub aspektów materiałowych. Uwielbiamy zagłębiać się w nasze projekty i dogłębnie pracować, aby osiągnąć wysokie standardy. Pracujemy razem od 2006 roku. Nasz zespół składa się z osób z branży architektonicznej, projektowej i stolarskiej. Częścią naszej pracowni jest laboratorium eksperymentów materiałowych, które jest podstawą prowadzonych przez nas prac badawczo-rozwojowych. Każdy projekt rozpoczynamy od szczegółowej analizy. Pudelskern nawiązuje do cytatu z Fausta Goethego: pierwszej części tragedii. Choć główny bohater Heinrich Faust z powodzeniem dowiedział się o swoich poszukiwaniach istoty życia, nadal jest niezadowolony:
Tu stoję, biedny głupcze, i widzę;
Jestem tak mądry jak kiedyś.
Kiedy spotyka diabła, robi interes, zamieniając duszę na nieograniczoną wiedzę i ziemskie przyjemności. Diabeł podchodzi do Fausta w przebraniu pudla, dopiero później ujawnia swój prawdziwy charakter:
A więc to był rdzeń bestii!
Cytat Goethego Das also war des Pudels Kern! wszedł do niemieckiego, aby znaleźć sedno sprawy - sedno sprawy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek