OLDSJÖ HULTGREN DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Oldsjö Hultgren Design
  • Producent: Dark
  • Nagrody: Designpreis - Nominee
  • Nagrody: Good Design
  • Kraj pochodzenia: Belgia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

OLDSJÖ HULTGREN DESIGN

Produkty projektanta: Oldsjö Hultgren design

Oldsjö Hultgren Design to studio projektowe założone w 2005 roku przez Jenny Oldsjö i Ragnara Hultgrena.
Oferują rozwiązania projektowe szyte na miarę w oparciu o charakter każdego projektu i potrzeby każdego klienta. Wiele z ich projektów i zamówień dotyczy projektowania i rozwoju produktów. Byli zaangażowani w projekty, od koncepcji projektowych po projekty, od koncepcji do gotowego produktu lub jako uzupełnienie procesu. Ich praca rozciąga się od projektowania produktu, opracowania koncepcji i prezentacji, przez wizualizację i animację, po analizę i pomoc w finalizacji projektu. Pracują z metodami i narzędziami odpowiednimi dla każdego unikalnego projektu i pracowali zarówno z małymi, jak i dużymi projektami.
Ich filozofią jest to, że wszystko jest możliwe!
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek