NENDO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

NENDO

Produkty projektanta: Nendo

Pod kierownictwem architekta Oki Sato grupa, która skupia się pod nazwą Nendo, od 2002 roku reprezentuje kulturową i wyrafinowaną alternatywę dla samoobsługowego projektowania. „Nendo” oznacza po japońsku „glinę”; Zadaniem grupy Nendo w zakresie projektowania wnętrz, mebli i grafiki jest bycie giętkim i elastycznym jak glina. W ciągu zaledwie kilku lat, napędzany wielką osobowością i niezrównaną determinacją w dziedzinie nowoczesnego designu, Nendo otrzymał już kilka międzynarodowych nagród.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek