SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa De Padova Mogura Zobacz większe

Lampa podłogowa De Padova Mogura

KOD: 250sddepadovamogura

ID: 112260

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantNendo
ProducentDe Padova
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
De Padova Mogura

Stalowa lampa podłogowa LED malowana proszkowo

Projektant: Nendo
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2016

Opis

Lampy wiszące lub stojące. Rama drążka z matowej czarnej stali malowanej proszkowo.
Biała ceramiczna oprawa lampy z akcesoriami instalacyjnymi z przezroczystego metakrylanu. Żarówka LED 8W. Żarówka E27 max 40W. Wersja zwieszana wyposażona w stalową linkę i przezroczysty krążek z metakrylanu do mocowania. Wyposażony w adapter wtyczki dla UK-AUS-USA.

Nendo

Nendo - zdjęcie projektantaPod kierownictwem architekta Oki Sato, grupa, która gromadzi się pod nazwą Nendo, od 2002 roku reprezentuje kulturalną i wyrafinowaną alternatywę dla autocelebracyjnego projektowania. „Nendo” oznacza po japońsku „glinę”; zadaniem grupy Nendo w dziedzinie architektury wnętrz, mebli i grafiki jest bycie giętkim i elastycznym jak glina. W ciągu zaledwie kilku lat, kierując się wielką osobowością i niezrównaną determinacją w dziedzinie nowoczesnego designu, Nendo otrzymał już kilka międzynarodowych wyróżnień.

Filmy

Tagi

DE PADOWA, Nendo, Mogura, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze stali, Stal malowana proszkowo Lampy podłogowe, Lampy podłogowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa De Padova Mogura

Lampa podłogowa De Padova Mogura

Lampy wiszące lub stojące. Rama drążka z matowej czarnej stali malowanej proszkowo. Biała ceramiczna oprawa lampy z akcesoriami instalacyjnymi z przezroczystego metakrylanu. Żarówka LED 8W. Żarówka E27 max 40W. Wersja zwieszana wyposażona w stalową linkę i przezroczysty krążek z metakrylanu do mocowania. Wyposażony w adapter wtyczki dla UK-AUS-USA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek