NAOTO FUKASAWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

NAOTO FUKASAWA

Produkty projektanta: Naoto Fukasawa

Naoto Fukasawa urodził się w prefekturze Yamanashi w 1956 roku i ukończył Tama Art University w 1980 roku. W 2003 roku założył firmę Naoto Fukasawa Design. Reprezentatywne dzieła to odtwarzacz CD Muji, który jest częścią stałej kolekcji MoMA w Nowym Jorku, telefony komórkowe „INFOBAR” i „neon” oraz sprzęt AGD i drobiazgi marki „± 0”. Oprócz pełnienia funkcji doradczej dla rodzimych firm, Naoto Fukasawa zaprojektował produkty dla firm w Europie, m.in. B&B Italia, Boffi, Driade, Magis, Duńczyk, Artemide, Swedese i Swarovski. Jest profesorem na Uniwersytecie Sztuki Musashino i wykładowcą wizytującym na Uniwersytecie Sztuki Tama.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek