MATHIAS HAHN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

MATHIAS HAHN

Produkty projektanta: Mathias Hahn

Urodzony w Niemczech projektant Mathias Hahn pracuje i mieszka w Londynie, gdzie w 2006 roku założył Mathias Hahn Design Studio.
Studio realizuje w swoim biurze i warsztacie różnorodne projekty z zakresu projektowania produktów i mebli. Obejmują one projektowanie przemysłowe, rozwój produktów i zarządzanie sztuką, projektowanie eksperymentalne, jednorazową produkcję, wnętrza i wystawy.
Ukończył studia w zakresie wzornictwa przemysłowego na Uniwersytecie w Essen w Niemczech na kursie Design Products w Royal College of Art w Londynie pod kierunkiem Rona Arada. Hahn przeplata się wiedzą analityczną i eksperymentalną ciekawością. Jego prace charakteryzują się intensywną eksploracją możliwych materiałów i procesów produkcyjnych, podczas gdy jego skoncentrowane na człowieku podejście postrzega projektowanie jako „narzędzie kulturowe”, zawsze mające na celu tworzenie odpowiednich obiektów i narracji w kontekście naszych żyjących realiów.
Prace Mathiasa Hahna były wystawiane na wielu międzynarodowych wystawach, znajdują się w stałych kolekcjach muzealnych i otrzymały wiele międzynarodowych nagród. Jego kolekcja mebli KIN otrzymała niedawno nagrodę Wallpaper*Design Award 2017, a nowa lampa THEIA zaraz po premierze otrzymała kilka nagród za wzornictwo. W 2012 roku jego lampa JINN została wyróżniona czerwoną kropką: Best of the Best, a w 2011 roku otrzymał nagrodę IF Award oraz Interior Innovation Award za lampę LANTERN firmy Ligne Roset. W 2014 roku Elle Decoration Germany wybrała Mathiasa Hahna jako Nowicjusza Roku, a w 2010 roku otrzymał German Design Award 2010 jako Nowicjusz / Finalista.
Na liście jego klientów znajdują się takie firmy i instytucje jak Ligne Roset, Marset, Nanimarquina, Zeitraum, Ikea, Kohler, Asplund, Kvadrat, Merck, Wallpaper*, Süddeutsche Zeitung Magazin, Royal College of Art, V&A, Design Museum, m.in. inni.
Mathias Hahn jest stałym gościnnym wykładowcą, członkiem jury i gościnnym redaktorem. ostatnio wykłada na Universität der Künste Berlin.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek