MASSIMO CASTAGNA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

MASSIMO CASTAGNA

Produkty projektanta: Massimo Castagna

Urodzony 13 listopada 1957, ukończył architekturę w 1984 na Politechnice w Mediolanie; Działalność zawodową rozpoczął w 1986 roku, zakładając pracownię AD archiettura. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie architektury (budynki mieszkalne i komercyjne, modernizacje i remonty konserwatorskie, hotele), projektowania wnętrz, zarządzania artystycznego i projektowania w branży meblarskiej, doradztwa, projektowania i nadzoru projektowego punktów wyposażenia wnętrz. Kup. Jedną z jego głównych prac było laboratorium „Plramide” dla komitetu naukowego Everest-K2-CNR przy Włoskiej Narodowej Radzie Badawczej, które budowane było w Nepalu od 1991 roku na wysokości 5050 m. - laboratorium badań wysokościowych, projekt wybrany na XVIII Triennale w Mediolanie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek