MASQUESPACIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

MASQUESPACIO

Produkty projektanta: Masquespacio

Masquespacio to wielokrotnie nagradzana firma doradztwa kreatywnego założona w 2010 roku przez Ana Milena Hernández Palacios i Christophe Penasse. Łącząc 2 dyscypliny swoich założycieli, projektowanie wnętrz i marketing, hiszpańska agencja projektowa tworzy branding i projektowanie wnętrz z unikalnym podejściem, które skutkuje świeżymi i innowacyjnymi koncepcjami nagradzanymi ciągłym międzynarodowym uznaniem przez media specjalizujące się w trendach w projektowaniu, modzie i stylu życia. Pracowali przy projektach w kilku krajach, takich jak Norwegia, USA, Niemcy i Hiszpania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek