MARIE CHRISTINE DORNER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 25 z 25 elementów
  • Rok produkcji: 2016
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Marie Christine Dorner
  • Producent: Ligne Roset
  • Kraj pochodzenia: Francja
Pokazuje 25 - 25 z 25 elementów

MARIE CHRISTINE DORNER

Produkty projektanta: Marie Christine Dorner

Paryż, Tokio, Londyn iz powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, to po to, by przeprawić się przez morze.
Naznaczona długimi pobytami w tych stolicach, jej podróżą, zapoczątkowaną ukończeniem L'Ecole Camondo, czyta się ją jak katalog miejsc, podróż od miejsca do miejsca. Cisi przyjaciele rezonują z ludzkim sercem i duszą w sercu każdego projektu podpisanego przez MCD.
Baccarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National ... prestiżowe marki, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Ideas w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardaud w Paryżu (2008) .
Eklektyczny projektant, kosmopolityczny projektant wnętrz, bez wytyczonych granic. Jej inspiracją jest kula ziemska, a intencją globalność.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek