MARCO CAPETO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

MARCO CAPETO

Produkty projektanta: Marco Capeto

Marco Capeto urodził się w Brindisi, małym miasteczku Salento, w 1984 roku jako syn nauczycielki i taty geodeta. Po ukończeniu szkoły średniej poczuł niepohamowane pragnienie, by dać upust swojemu artystycznemu powołaniu i dlatego zdecydował się opuścić ukochaną ojczyznę, by przenieść się do Mediolanu i rozpocząć kurs projektowania wnętrz w IED (European Design Institute). Tam rozpoczął edukację: studiował i ukończył z wyróżnieniem, przedstawiając projekt współmieszkania, który następnie został wybrany i wystawiony w siedzibie uczelni przy via Sciesa. Jego zainteresowania obejmują projektowanie wnętrz, projektowanie graficzne, dodawanie wzornictwa przemysłowego, projektowanie i realizację obiektów dizajnerskich. Nieustannie oddany swojej pasji, nieustannie poszukuje szczegółów, studiuje konkret i uważną obserwację tego, co go otacza, aby uchwycić, uchwycić i „wyłapać” każdy szczegół, który przykuwa jego uwagę. W pewnym momencie jednak coś przykuło jego uwagę, być może przyciągnęły go magiczne pejzaże Apulii i chęć dawania inspiracji i kreatywności, która charakteryzuje jego twórczość ojczyźnie. W związku z tym zaczął projektować i produkować meble, które będą prezentowane na kilku wystawach w małych wioskach, zamkach i pomnikach w Apulii. Jego prace i obiekty były ostatnio wystawiane w Mediolanie na wystawie Triennale, jednym z najważniejszych kontekstów projektowych na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek