LUISA BOCCHIETTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

LUISA BOCCHIETTO

Produkty projektanta: Luisa Bocchietto

Architekt i projektant.
W 1985 roku ukończyła architekturę na Politechnice Mediolańskiej pod kierunkiem Marco Zanuso; jednocześnie ukończyła Europejski Instytut Designu w Mediolanie. Od tego czasu pracuje zarówno dla klientów publicznych jak i prywatnych realizując projekty renowacji budynków, rewitalizacji urbanistycznej, montażu mebli i przygotowania stoisk wystawienniczych zarówno we Włoszech jak i za granicą (Mediolan, Paryż, Kolonia, Nowy Jork). Projektuje artykuły dla firm z branży meblarskiej, projekty publikowane przez magazyny włoskie i zagraniczne, w szczególności ogromne wazony wykorzystywane na targach, hotelach, przestrzeniach publicznych na całym świecie.
Współpracuje z uniwersytetami i szkołami projektowania jako wykładowca, a także profesor wizytujący (Lozanna, Turyn, Wenecja i Mediolan).
Od zawsze zaangażowana nie tylko w działalność zawodową, ale także w propagowanie kultury designu.
Obecnie jest krajowym prezesem ADI - Associazione per il Design Industriale.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek