LUIGI CITTADINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

LUIGI CITTADINI

Produkty projektanta: Luigi Cittadini

Urodzona w Casablance z ojca Włocha i matki Francuzki, dorastałam w wielokulturowym środowisku, co znajduje odzwierciedlenie w ciągłym poszukiwaniu kontrastów w moich projektach. Przeprowadziłem się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończyłem Wzornictwo Przemysłowe, a następnie Projektowanie i Inżynierię. Po szkoleniu w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęciłem się poszukiwaniu własnej drogi. Obecnie współpracuję z kilkoma firmami na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek