SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Flam & Luce Metal Picbeu Zobacz większe

Lampa podłogowa Flam & Luce Metal Picbeu

KOD: 250sdflam&lucemetalpicbeu

ID: 114541

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLuigi Cittadini
ProducentFlam & Luce
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Flam & Luce Metal

Metalowa lampa podłogowa

Projektant: Luigi Cittadini
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

wys. 177 x 62 x 60 mm

Opis

Picbeu - Metalowa lampa podłogowa.

Dyscyplina i geometria metalu, połączona w rozwiązaniach przeznaczonych do formalnych, wymagających opraw; czysta technika i design, minimalistyczne detale, nowe metalowe światło.

Luigi Cittadini

Luigi Cittadini - zdjęcie projektantaUrodzona w Casablance z włoskiego ojca i francuskiej matki dorastałam w wielokulturowym środowisku, co znajduje odzwierciedlenie w ciągłym poszukiwaniu kontrastów w moich projektach. Przeprowadziłem się do Mediolanu, aby studiować na Politechnice i ukończyłem Wzornictwo Przemysłowe, a następnie Projektowanie i Inżynierię. Po szkoleniu w Atelier Mendini i Studio Giovannoni poświęciłem się poszukiwaniu własnej drogi. Obecnie współpracuję z kilkoma firmami na całym świecie.

Tagi

Flam i Luce, Luigiego Cittadiniego; metal, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek