LAPD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

LAPD

Produkty projektanta: LAPD

LAPD - Zespół ds. Projektowania Oświetlenia i Produktu. Od powstania LAPD w 2000 roku zespół stale się powiększał. Konsekwentnie zapewniamy doradztwo w zakresie oświetlenia i rozwiązania projektowe produktów z wyjątkowym poziomem usług i dbałością o szczegóły. Nasz zespół działa w ramach płaskiej struktury firmy. Każdy członek jest zachęcany do rozwijania wielu dyscyplin. Pozwala to na elastyczne podejście do projektów i poprawia poziom pracy projektowej w biurze. Wierzymy, że jest to dobry sposób dla projektantów, aby zachować świeżość i pozostawać otwarci na nowe pomysły i sposoby pracy. LAPD posiada również dedykowany zespół ds. uruchamiania. Członkowie są w pełni przeszkoleni do pracy na wysokości i korzystania z elektronicznego sprzętu do podnoszenia. Wszystkie są zatwierdzone przez System Certyfikacji Umiejętności Budowlanych.
Nasza umiejętność łączenia przyjaznego dla środowiska wzornictwa z względami estetycznymi znajduje również odzwierciedlenie w projektowaniu naszych produktów. Aby zminimalizować zużycie energii, stale monitorujemy rozwój materiałów, lamp i technologii LED. Dzięki temu tworzymy produkty, które są zarówno wysoce wydajne, jak i innowacyjne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek