SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Oprawa wpuszczana Reggiani Splyt Zobacz większe

Oprawa wpuszczana Reggiani Splyt

KOD: 250sdreggianisplyt

ID: 120583

Rodzaj lampyOprawa wpuszczana
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLAPD
ProducentReggiani
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Reggiani Splyt

Regulowany reflektor LED

Projektant: LAPD
Rodzaj: Oprawa wpuszczana

Opis

Cechy i zalety
Lampy LED.
Dostępne w dwóch rozmiarach: 120x120mm i 150x150mm.
Strumień świetlny do 3025 lm i CRI > 90.
Optyka przeznaczona do wąskich, średnich i szerokie wiązki.
Wersja do montażu wpuszczanego dostępna z ramką i bez wykończenia.
Specjalny montaż regulowany w dwóch wymiarach: 290° w poziomie, 90° w pionie.
Dostępny z wbudowanym ściemniaczem 10-100%.( ccc333)Produkt może być wyposażony w: kratkę o strukturze plastra miodu, nieoślepiający wizjer i soczewkę typu wall-washer.

System projektorów do wnętrz, wywodzący się
ze szczególnych wymagań dostarczania optyki o wysokiej wydajności z optyczny przedział zaledwie 40 mm, Splyt to kolejny produkt współpracy między Reggiani Illuminazione i LAPD Consultants. Mechaniczne złącze oznacza, że ​​komorę optyczną można regulować w obu osiach, dzięki czemu Splyt jest niezwykle wszechstronny.
Splyt jest wyposażony w specjalne akcesoria i soczewki przeciwodblaskowe, aby zmienić rozsył światła, aby spełnić specyficzne potrzeby projektu oświetlenia. 

LAPD

LAPD - zdjęcie projektantaLAPD - zespół projektantów oświetlenia i produktów. Od powstania LAPD w 2000 roku zespół stale się powiększał. Konsekwentnie dostarcza doradztwo w zakresie oświetlenia i rozwiązania w zakresie projektowania produktów z wyjątkowym poziomem usług i dbałością o szczegóły. Nasz zespół działa w ramach płaskiej struktury firmy. Każdy członek jest zachęcany do rozwijania wielu dyscyplin. Pozwala to na elastyczne podejście do projektów i poprawia poziom pracy projektowej w biurze. Wierzymy, że jest to dobry sposób dla projektantów, aby zachować świeżość i pozostawać otwarci na nowe pomysły i sposoby pracy. LAPD posiada również dedykowany zespół ds. uruchamiania. Członkowie są w pełni przeszkoleni w zakresie pracy na wysokości i korzystania z elektronicznego sprzętu do podnoszenia. Wszystkie są zatwierdzone przez System Certyfikacji Umiejętności Budowlanych.
Nasza zdolność do łączenia projektowania przyjaznego dla środowiska z względami estetycznymi znajduje również odzwierciedlenie w projektowaniu naszych produktów. Aby zminimalizować zużycie energii, stale monitorujemy rozwój materiałów, lamp i technologii LED. Dzięki temu tworzymy produkty, które są zarówno wysoce wydajne, jak i innowacyjne.

Filmy

Tagi

Reggiani, LAPD, Splyt, Oświetlenie wewnętrzne, Reflektory, reflektor, Reflektory metalowe, Reflektory LED, Reflektory sufitowe, Regulowane reflektory

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Oprawa wpuszczana Reggiani Splyt

Oprawa wpuszczana Reggiani Splyt

Cechy i zalety Lampy LED. Dostępne w dwóch rozmiarach: 120x120mm i 150x150mm. Strumień świetlny do 3025 lm i CRI > 90. Optyka przeznaczona do wąskich, średnich i szerokich wiązek. Wersja do montażu wpuszczanego dostępna z ramką i bez wykończenia. Specjalny montaż regulowany w dwóch wymiarach: 290° w poziomie, 90° w pionie. Dostępny z wbudowanym ściemniaczem 10-100%. Produkt może być wyposażony z: kratką o strukturze plastra miodu, nieoślepiającym wizjerem i soczewką typu wall-washer. System projektorów do wnętrz, wywodzący się ze szczególnych wymagań dostarczania optyki o wysokiej wydajności z przedziałem optycznym zaledwie 40 mm, Splyt to kolejny produkt współpracy między Reggiani Illuminazione i LAPD Consultants. Mechaniczne połączenie oznacza, że ​​komorę optyczną można regulować w obu osiach, dzięki czemu Splyt jest niezwykle wszechstronny. Splyt jest dostarczany ze specjalnymi akcesoriami i soczewkami przeciwodblaskowymi, aby zmienić rozsył światła, aby spełnić specyficzne potrzeby projektu oświetlenia.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek