KELLY WEARSTLER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów

KELLY WEARSTLER

Produkty projektanta: Kelly Wearstler

Pracownię Kelly Wearstler tworzy multidyscyplinarny zespół projektantów i architektów dbających o najwyższy poziom detali i twórczą ekspresję. Wierzymy, że historia i nowoczesność, wyobraźnia i dyscyplina, wyrafinowanie i anomalie mogą i powinny współistnieć. Inspiracją jest powstające napięcie, pojedyncza integracja doświadczeń. Kreatywne zapylenie krzyżowe w studiu nieodłącznie wpływa na nasze projekty architektoniczne i wnętrzarskie, a także na meble, oświetlenie, tekstylia, wystrój wnętrz i projekty produktów we wszystkich skalach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek