KARIM RASHID

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokaż:
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów

KARIM RASHID

Produkty projektanta: Karim Rashid

Karim Rashid jest jednym z najbardziej płodnych projektantów swojego pokolenia. Ponad 3000 projektów w produkcji, ponad 300 nagród i praca w ponad 40 krajach potwierdzają legendę wzornictwa Karimy. Jego nagradzane projekty obejmują luksusowe towary dla Christofle, Veuve Clicquot i Alessi, produkty demokratyczne dla Umbra, Bobble i 3M, meble dla Bonaldo i Vondom, oświetlenie dla Artemide i Fabbian, produkty high-tech dla Asusa i Samsunga, projektowanie powierzchni dla Marburga oraz Abet Laminati, tożsamość marki Citibank i Sony Ericsson oraz opakowania dla Method, Paris Baguette, Kenzo i Hugo Boss.
Dotyk Karima wykracza poza produkt i obejmuje wnętrza takie jak restauracja Morimoto w Filadelfii; Hotel Semiramis, Ateny; hotel nhow, Berlin; stacja metra Universita w Neapolu, a także projekty wystawiennicze dla Deutsche Bank i Audi.
Prace Karima znajdują się w 20 stałych kolekcjach i wystawiają sztukę w galeriach na całym świecie. Karim jest wieloletnim zdobywcą nagrody Red Dot Award, Chicago Athenaeum Good Design Award, ID Magazine Annual Design Review, IDSA Industrial Design Excellence Award. życie codzienne. Posiada doktoraty honoris causa OCAD w Toronto i Corcoran College of Art & Design w Waszyngtonie. Karim pojawił się w czasopismach i książkach, w tym w Time, Vogue, Esquire, GQ, Wallpaper i wielu innych.
Najnowsza monografia Karima, Sketch (Frame Publishing, 2011), zawiera 300 odręcznych i cyfrowych rysunków wybranych z ostatnich 25 lat. Inne książki to KarimSpace, zawierająca 36 projektów wnętrzarskich Karimy (Rizzoli, 2009); Zaprojektuj siebie, Przewodnik po życiu Karima (Harper Collins, 2006); Digipop, Cyfrowa eksploracja grafiki komputerowej (Taschen, 2005); Kompaktowe portfolio projektów (Chronicle Books 2004); a także dwie monografie zatytułowane Ewolucja (Universe, 2004) i Chcę zmienić świat (Rizzoli, 2001).
Pluralizm Karima w wolnym czasie flirtuje ze sztuką, modą i muzyką i jest zdeterminowany, aby twórczo dotknąć każdego aspektu naszego fizycznego i wirtualnego krajobrazu.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć