JORDI LÓPEZ AGUILÓ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

JORDI LÓPEZ AGUILÓ

Produkty projektanta: Jordi López Aguiló

Wiodące studio Kutarq, architekt i projektant Jordi López Aguiló projektuje oświetlenie, przedmioty i meble z unikalną i pragmatyczną perspektywą. Każdy projekt obejmuje metodyczny proces, który kładzie nacisk zarówno na materiał, jak i na badania. Z nieustannym wyzwaniem odsłaniania „duszy” kryjącej się za przedmiotami, oferuje swoim użytkownikom nie tylko estetykę, ale raczej projekt z osobowością i własnym życiem.
Po spędzeniu czasu za granicą, pracując z prestiżową architekturą i designem w Paryżu i Kopenhadze, ukończył studia w Barcelonie i ostatecznie zdecydował się osiedlić w rodzinnej Walencji, gdzie od 2012 roku prowadzi własną pracownię.
Jego prace wystawiane były na całym świecie, m.in. na Paris Design Week, Milan Design Week, Frankfurt Light & Building oraz Stockholm Furniture Fair.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek