JOE COLOMBO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

JOE COLOMBO

Produkty projektanta: Joe Colombo

Joe Colombo - (1930 - 1971). Po doświadczeniach w różnych dziedzinach sztuki, od malarstwa nieformalnego po meble, od 1963 poświęca się wzornictwu przemysłowemu po produkcję masową; wiele z tych obiektów, zestawionych na różne sposoby, wygląda jak prawdziwe systemy.
Eksperymentując z nowymi materiałami i wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie, tworzą swego rodzaju „maszyny na całe życie”, siedlisko przyszłości:
wielofunkcyjne jednostki mobilne takie jak „VISIONA 1”,” CAŁKOWITE WYPOSAŻENIE”, „ROTOLIVING”, „ROZKŁADANE ŁÓŻKO” i „MINI-KUCHNIA”. tj.: nagroda In-Arch za wyposażenie hoteli; na XIII Triennale jeden złoty medal za lampę „ACRILICA” i dwa srebrne medale za „COMBI-CENTRE” i „MINI-KUCHNIA”; „COMPASSO D'ORO” za lampę „SPIDER” i klimatyzator „CANDYZIONATORE”; International Design Award dla lamp „COUPE” i „SPRING”; Nagroda Tecnhotel za krzesło „UNIVERSALE” oraz nagroda SMAU za wózek „BOBY”.
Wiele jego prac było wystawianych i włączanych do najważniejszych kolekcji muzealnych na świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek