JASPER STARTUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

JASPER STARTUP

Produkty projektanta: Jasper Startup

Urodzony w Londynie w 1961 roku, ukończył projektowanie mebli na Middlesex University w 1983 roku, aw 1994 uzyskał tytuł magistra Wzornictwa Przemysłowego w Central St. Martins College of Art and Design w Londynie. Od 1983 roku pracuje jako freelancer dla wielu klientów, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, prowadząc wykłady z projektowania w największych instytucjach w Wielkiej Brytanii.
Dla Gervasoniego zaprojektował wentylator „Wiatr” (1997) z prążkowanego pulutu oraz lampę „Dzwon” (1999) z naturalnym rattanowym rdzeniem, dodając wartości typowej przepuszczalności powietrza i światła wyrobom tkanym.
Obecnie dzieli swój czas między projektowanie mebli i oświetlenia dla różnych brytyjskich producentów oraz nauczanie na Kingston University i Central St. Martins College.
Jego prace były wystawiane i dokumentowane na całym świecie, ostatnio poprzez udział w targach meblowych w Mediolanie oraz w The Eco Design Handbook (Thames & Hudson).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek