JAIME HAYON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

JAIME HAYON

Produkty projektanta: Jaime Hayon

Hiszpański artysta-projektant Jaime Hayon urodził się w Madrycie w 1974 roku. Jego artystyczna wizja została po raz pierwszy w pełni wyeksponowana w instalacjach „Mediterranean Digital Baroque” i „Mon Cirque”. Te kolekcje stawiają Jaime'a na czele nowej fali, która zaciera granice między sztuką, dekoracją i designem, a renesansem precyzyjnie wykonanych, misternych przedmiotów w kontekście współczesnej kultury projektowania.
Jaime doprecyzował swoją wizję na kolejnej indywidualnej wystawie i pokazie w głównych galeriach oraz na targach designu i sztuki na całym świecie. Po założeniu Hayon Studio w 2001 roku, jego szeroka baza klientów obejmuje różnorodne funkcje i media, w tym meble domowe dla Barcelony, Cassina, Fritz Hansen, & Tradition i Magis; oprawy oświetleniowe dla Parachilna, Metalarte i Swarovski; i fantazyjne przedmioty dla Bisazzy, Lladró i Baccarat. Zrealizował również kompletne wnętrza dla wiodących hoteli, restauracji, muzeów i sklepów na całym świecie.
Baza twórcza Hayon Studio znajduje się w Walencji w Hiszpanii z biurami w Barcelonie i Treviso we Włoszech. Prace Jaime'a pojawiały się w najbardziej prestiżowych publikacjach poświęconych sztuce i wzornictwu na całym świecie. Zdobył liczne nagrody, w tym wiele nagród Elle Decoration International Design Awards, które znalazły się na liście „Top 100” magazynu Wallpaper Magazine i zostały uznane przez magazyn za jednego z najbardziej wpływowych twórców ostatniej dekady, a także okrzykniętego jako „wizjoner” i jeden z najbardziej kreatywnych. Ikony magazynu Times.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek