INDUSTRIAL FACILITY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

INDUSTRIAL FACILITY

Produkty projektanta: Industrial Facility

Zakład Przemysłowy powstał w 2002 roku w celu zbadania styku wzornictwa przemysłowego z otaczającym nas światem. Nasze biuro projektuje obiekty o różnym przeznaczeniu w odniesieniu do ich krajobrazów przestrzennych, kulturowych i performatywnych dla międzynarodowych firm działających na rynkach międzynarodowych. Klienci cenią nasz głębszy wkład w ich myślenie projektowe i biznesowe i często uwzględniają wynikające z tego kierunki projektowe w swojej szerszej przyszłości. Obszary pracy obejmują produkty, meble, wystawy, transport i odzież. Biuro stało się jednym z najbardziej postępowych i kreatywnych biur projektowych w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek