GRZEGORZ TRZCIELIŃSKI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów

GRZEGORZ TRZCIELIŃSKI

Produkty projektanta: Grzegorz Trzcieliński

Inżynier. Biznesmen. Pracuje w samozałożonej firmie jako CEO. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Led Labs założył w wieku 22 lat. Zajmuje się działalnością operacyjną, szczególnie w obszarze badawczo-rozwojowym. Na swoim koncie ma kilka patentów i wiele wzorów przemysłowych. Z całego serca wspiera procesy rekrutacyjne w firmie i wie, że budowanie dobrego zespołu to klucz do sukcesu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek