GRÖNLUND - NISUNEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

GRÖNLUND - NISUNEN

Produkty projektanta: GRÖNLUND - NISUNEN

Petteri Nisunen i Tommi Grönlund pracują razem od 1994 roku. Grönlund i Nisunen studiują architekturę, produkują płyty i tworzą instalacje z mieszanych mediów, które w stosunkowo prosty sposób eksplorują dźwięk i przestrzeń.
Działają na styku sztuki i nauki. Często współpracują z artystami, muzykami i innymi profesjonalistami, w tym naukowcami i inżynierami. Zrealizowali również szereg zamówień publicznych i zorganizowali wystawy na najważniejszych forach międzynarodowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek