GIULIO CAPPELLINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

GIULIO CAPPELLINI

Produkty projektanta: Giulio Cappellini

Architektura Mediolanu od 1979 roku zmaga się z duchem i ciekawostkami o niezmiennej reputacji. Nel corso of anni, jej twórczość jest transformacją w tę historię, promując osobistą retorykę i interpretację współczesnego designu, zarówno dla marki, jak i dla jej imienia , jako dyrektor artystyczny innych ważnych wydarzeń. Il suo progetto the most ambizioso, quello di „azienda”, zaprowadził marsz Cappellini do najważniejszych światowych „twórców trendów”. Seguitissime jest także jednym z wykładów na Katedrze Architektury Mediolańskiej, Akademii Domus i nacisku na główne uniwersytety w Montrealu i Walencji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek