SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Cappellini Arya Zobacz większe

Lampa podłogowa Cappellini Arya

KOD: 250sdcappelliniarya

ID: 112669

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGiulio Cappellini
ProjektantAntonio Facco
ProducentCappellini
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Cappellini Arya

Szklana lampa podłogowa

Projektant: Giulio Cappellini, Antonio Facco
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2020

Opis

Kolekcja lamp stołowych i wiszących dostępna w różnych wymiarach i kolorach z matowym wykończeniem. Ich kształty, celowo proste, przybierają inny obraz po włączeniu lub wyłączeniu: wyróżniają się mocnym i żywym kolorem, gdy są wyłączone, a po włączeniu tworzą delikatne i miękko zabarwione światło. 
Ta rodzina składa się z lamp o różnych rozmiarach, od małych lamp stołowych po duże lampy wiszące o świetnym efekcie wizualnym. Szkło jest dostępne w kolorze białym, smokey grey, avio blue i czekoladowym, natomiast metalowe elementy zawsze są w kolorze czarnym.

Urządzenie stołowe oświetleniowe z rozproszonym światłem, dyfuzor z kolorowego szkła dmuchanego ustnie na formie, dostępny z małym , średni lub duży dyfuzor.

Żarówki nie są dołączone.
Do oprawki E27 polecamy żarówki led A60 11W 230V

Giulio Cappellini

Giulio Cappellini - zdjęcie projektantaArchitektura Mediolanu od 1979 r. zmaga się z duchem i ciekawostkami o ciągłej renomie. Nel corso of anni, jej praca jest przekształceniem w tę historię, promuje osobistą retorykę i interpretację współczesnego designu, zarówno dla marki, jak i dla swojego nazwiska, jako dyrektor artystyczny dla innych ważnych wydarzeń. Il suo progetto najbardziej ambizioso, quello di „azienda”, przeniósł marchio Cappellini do najważniejszych z najważniejszych „twórców trendów” na świecie. Seguitissime jest również jednym z wykładów na temat katedry architektury mediolańskiej, Akademii Domus i nacisku na najważniejsze uniwersytety w Montrealu i Walencji.

Antonio Facco

Antonio Facco - zdjęcie projektantaANTONIO FACCO (Włochy) urodził się w Mediolanie w 1991 roku. Od początku zawsze przywiązywał wielką wagę do ewolucji współczesnego designu i komunikacji. Poprzez analizę zachowań i nawyków nowych pokoleń czerpie wskazówki i inspiracje do własnych badań i projektów. W ten sposób tworzenie i rozwój jego pracy nigdy nie jest oczywiste, ale jest syntezą procesu wrażliwych badań zintegrowanych z badaniem nowych systemów informacyjnych i produkcyjnych.
Jego studio w Mediolanie ma multidyscyplinarne podejście do kreatywnego projektu. Rozwijając propozycje i wyobrażenia dla różnych branż, takich jak wnętrza, produkt, grafika czy fotografia, ma możliwość proponowania zróżnicowanych, ale spójnych projektów, wykonawców tych samych badań. Antonio jest przekonany, że aby zdefiniować współczesną estetykę i konieczność, konieczne jest pojmowanie produktu nie tylko jako samego rezultatu projektu, ale zdefiniowanie go jednocześnie w ramach multidyscyplinarnego scenariusza, w którym produkt żyje. Ponadto istnieje ciągła potrzeba badania i projektowania realiów, które prowadzą człowieka do utożsamiania się z proponowanym kreatywnym wizerunkiem.
Antonio Facco ma 26 lat i współpracował już z wieloma architektami, projektantami i firmami z międzynarodowego sławę, takich jak Antolini, Bolon, Cappellini, AgustaWestland, Mohm, tworzących aranżacje i wystawiających się w głównych dzielnicach projektowych na całym świecie. Bardzo ważna dla Antonio Facco jest współpraca z Giulio Cappellinim, słynnym dyrektorem artystycznym, uznanym trendsetterem i międzynarodowym łowcą talentów. Giulio Cappellini, po rozpoznaniu młodego projektanta, opisuje go dziś następująco: „jeden z najciekawszych przedstawicieli nowego trendu włoskiego designu i nowych wschodzących talentów”. Oprócz projektowania niektórych produktów do kolekcji Cappellini, Antonio współpracuje z kierownictwem artystycznym przy projektach tworzenia i komunikacji.

Filmy

Tagi

Cappellini, Giulio Cappellini, Antonio Facco, Arya, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Szklane lampy podłogowe, Lampy podłogowe z dmuchanego szkła, Lampy podłogowe witrażowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy podłogowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Cappellini Arya

Lampa podłogowa Cappellini Arya

Kolekcja lamp stołowych i wiszących dostępna w różnych wymiarach i kolorach z matowym wykończeniem. Ich kształty, celowo proste, przybierają inny obraz po włączeniu lub wyłączeniu: wyróżniają się mocnym i żywym kolorem, gdy są wyłączone, tworzą delikatne i miękko zabarwione światło po włączeniu. Ta rodzina składa się z różnych lamp. rozmiarów, od małych lamp stołowych po duże lampy wiszące o świetnym efekcie wizualnym. Szkło jest dostępne w kolorze białym, smokey grey, avio blue i chocolate, natomiast metalowe elementy zawsze są w kolorze czarnym. Urządzenie stołowe oświetleniowe z rozproszonym światłem, dyfuzor z kolorowego szkła dmuchanego ustnie na formie, dostępny z małym, średnim lub duży dyfuzor. Żarówki nie są dołączone. Do oprawki E27 polecamy żarówki led A60 11W 230V

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek