GABRIELE CHIAVE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2015
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Gabriele Chiave
  • Projektant: Giovanni Alessi Anghini
  • Producent: Alessi
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

GABRIELE CHIAVE

Produkty projektanta: Gabriele Chiave

Gabriele Chiave urodziła się w 1978 roku w Metz. Dwa lata później przeprowadził się z rodziną, spędzając 4 lata w Dakarze, 5 w Caracas, 2 w Buenos Aires, 3 w Rzymie, gdzie zdał maturę francuską, a następnie 9 lat w Mediolanie, gdzie studiował wzornictwo przemysłowe na IED , uczestnicząc i wystawiając na studiach w projektach takich jak Emergency, Rotari, Epson, Toshiba i Pirelli. W 2000 roku rozpoczął pracę w kilku studiach projektowych, takich jak Syn design, Fabio Rotella i Lorenzo Bozzoli. W latach 2003-2006 pracował w pracowni Marca Sadlera, która jest częścią europejskiego centrum badawczego Ideal Standard, ale także współpracował z kilkoma renomowanymi firmami projektowymi, m.in. Dainese, Foscarini, Serralunga. W latach 2002-2006 asystował przy organizacji i rozwoju 7 Warsztatów prowadzonych przez LPWK/ALESSI, wraz z zespołem Alessi i międzynarodowymi projektantami, w celu opracowania nowych typologii i meta-projektów dla firmy. Od początku 2007 roku przeniósł się do Amsterdamu jako szef zespołu projektowego w firmie projektowej pracującej dla znanych na całym świecie firm projektowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek