FEDERICO DELROSSO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Rok produkcji: 2013
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Federico Delrosso
  • Producent: Davide Groppi
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Rok produkcji: 2009
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Federico Delrosso
  • Producent: Davide Groppi
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Rok produkcji: 2017
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Federico Delrosso
  • Producent: Davide Groppi
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

FEDERICO DELROSSO

Produkty projektanta: Federico Delrosso

Chociaż linearność i racjonalność dyktują jego rozwiązania formalne, emocje i innowacyjność rządzą jego wyborem materiałów i wykończeń, które nadają formę jego projektom. Federico Delrosso jest architektem od 1996 roku.
Chociaż podróże i badania prowadziły go po Europie i Stanach, wrócił do rodzinnego miasta Biella, gdzie za murami odbudowanej fabryki tekstylnej rozwija swoją architekturę.
W 2004 roku jego działalność rozszerzyła się za granicę, gdzie założył Federico Delrosso Architects, zespół architektów specjalizujących się w projektach mieszkaniowych, biznesowych i projektowych. Otworzył również pracownię w Mediolanie, ważnym miejscu dla designu i architektury.
Architektura jest dla Delrosso spójnym połączeniem detalu, jakości, dbałości o Naturę i jej organiczne elementy oraz szacunku dla historycznej jakości budynków poddawanych renowacji i/lub przebudowie.
Jego twórczość charakteryzuje się więc wolną od ekscesów formalną elegancją, podkreśloną precyzyjnym i eksperymentalnym wykorzystaniem materiałów, w tym nieoczekiwanymi połączeniami żelaza, szkła, drewna, kamienia, Corianu i wykańczania ad hoc.
Wnętrze i zewnętrze jego architektury są często połączone za pośrednictwem dużych okien, które zmniejszają materiały, aby ułatwić doświetlenie przestrzeni. Czy to naturalne, czy sztuczne, światło staje się nieodzownym elementem architektonicznym, stale wykorzystywanym do budowania przestrzeni, a zwłaszcza do tworzenia nastrojów oraz wywoływania uczuć i emocji. Widoczny we wszystkich jego projektach, ten emocjonalny element staje się rodzajem czwartego wymiaru, niematerialnego i subiektywnego, który stanowi duszę projektu, czy to pojedynczego obiektu, interpretacji stylistycznej, czy całego budynku.
Zdolność Delrosso do utożsamiania się z komisarzem pozwala mu na poszukiwanie możliwie najlepszego rozwiązania funkcjonalnego i estetycznego, charakteryzującego się wyjątkowym entuzjazmem i ciekawością, którymi kieruje się jego modus operandi w każdym projekcie.
------------- ------ ---
Liniowość i niepowtarzalne rozwiązania formalne, emocje i nowatorska zasada w zakresie materiałów i wykończeń: te elementy należące do podanych form i projektów Federico Delrosso, architekta i projektanta 1996.
Pozostał w drodze w podróży i przeniósł się do Europy i Stanów Zjednoczonych, jest w centrum historii Bielli, jej narodowości postanowiwszy aprire w fabrricato tesile riconvertito, il suo primo studi o nel quale ha approfo Ndito i różnych miejscach w ramach projektu.
Nel 2004, kiedy jego działalność była w Mediolanie, Mediolan, Federico Delrosso Architects, zespół specjalizujący się w architekturze, projektowaniu wnętrz i produktów oraz operze na skalę międzynarodową.
Dla Federico Delrosso l „Architettura to zbiór istotnych detali, jakości, dbałości o wszelką naturę i inne elementy organiczne, nonszalancja w rispetto dla jakości historii budynku. Akcentowanie materiałów precyzyjnych i eksperymentalnych, w tym połączenia inaspettate di ferro, vetro, legno, pietra, corian e finiture ad hoc.
Gli interni e glisterni delle sue architetture dialogano tra loro attraverso l'ut finestre capaci di creare ampi spazi luminosi. Sia naturale che artificiale, la luce infatti diventa un elemento architettonico essenziale costantemente utilizzato per costruire lo spazio e, soprattutto, per creare ambienti evocare sentymenti e emosioni. quarta Dimensione, immateriale e soggettiva, che costituisce l'anima del progetto, sia che si tratti di un singolo oggetto, di un'interpretazione stilistica o di un intero edificio.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek