FABIO NOVEMBRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

FABIO NOVEMBRE

Produkty projektanta: Fabio Novembre

Fabio Novembre urodził się w Lecce w 1966 roku. Po studiach architektonicznych na Politechnice Mediolańskiej w 1992 roku uczęszczał na kurs reżyserii filmowej na New York University w 1993 roku.
W 1994 roku, po otwarciu swojej pracowni, od razu zlecił realizację pierwsza praca w aranżacji wnętrz: w sklepie Anna Molinari Blumarine w Londynie.
Od 2000 do 2003 był dyrektorem artystycznym Bisazza. Od 2001 roku współpracuje z Cappellini, Driade, Meritalia, Flaminia, Casamania.
W latach 2008-2010 współpracuje z gminą Mediolan. Najpierw z monograficzną wystawą w przestrzeni wystawienniczej Rotonda na via Besana, zatytułowaną „Naucz mnie też wolności jaskółek”. Później jako kurator w Triennale Design Museum wystawy Kwiat listopada. I wreszcie aranżuje dla gminy Mediolan we włoskim pawilonie Expo w Szanghaju.
W 2014 roku dzięki partnerstwu z Milanem stworzył nową siedzibę firmy, Casa Milan oraz nowe logo klubu.
Do tej pory współpracował z najważniejszymi włoskimi firmami. a jego prace zostały docenione i opublikowane na całym świecie za jego wizjonerskie podejście.
"Od 1966 jestem odpowiedzialny przed tymi, którzy nazywają mnie Fabio Novembre.
Od 1992 odpowiadam tym, którzy nazywają mnie również "architektem".
Wycinam przestrzenie w próżni bąbelków powietrza i robienia prezentów zaostrzonymi szpilkami, żebym nigdy nie oddychał.
Moje płuca przesycone są zapachem miejsc, którymi oddychałem, a kiedy hiperwentyluję, to tylko po to, żeby przez chwilę nie oddychać.
Jakbym była pyłkiem, szłam z wiatrem przekonana, że ​​mogę uwieść wszystko co mnie otacza.
Chcę oddychać, aż się zakrztuszę.
Chcę kochać aż do śmierci."
( Fabio Novembre)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek