EMANUELE MAGINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

EMANUELE MAGINI

Produkty projektanta: Emanuele Magini

Emanuele Magini urodził się w Arezzo w 1977 roku. W 2003 roku wziął udział w 11. Biennale Artystów Śródziemnomorskich z projektem „Centrum, forum dla pokoju w Jerozolimie”. Rok później ukończył Politechnikę Mediolańską z pracą magisterską z semiotyki świąt. Po ukończeniu studiów pracował w kilku różnych pracowniach projektowych i architektonicznych, m.in. Albera Monti & Associati oraz Studio Rotella. Pracował również w dziedzinie scenografii i scenografii dla Disney Italy oraz kilku niezależnych włoskich produkcji. . Zdobył kilka międzynarodowych nagród za wzornictwo, a jego produkty i projekty były publikowane w krajowych i międzynarodowych magazynach. W 2010 roku otworzył własne Studio. Pracuje dla kilku marek: Heineken, Campeggi, Seletti, Verona Fairs.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek