DARIA ZINOVATNAYA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2019
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Daria Zinovatnaya
  • Producent: Adrenalina
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

DARIA ZINOVATNAYA

Produkty projektanta: Daria Zinovatnaya

DARIA ZINOVATNAYA - PROJEKTANTKA PRZEMYSŁOWA I WNĘTRZ.
PODSTAWĄ MOJEJ PRACY SĄ KOLORY I GEOMETRIA, POŁĄCZENIE KOLOROWYCH PŁASZCZ. KIEDY ROZPOCZYNAM KAŻDĄ PRACĘ, EKSPERYMENTUJĘ Z KOLORAMI, WYBIERAM PALETY, A NASTĘPNIE ZACZYNAM SIĘ BAWIĆ KOLORAMI I OBIEKTAMI, ABY ZNALEŹĆ RÓWNOWAGA. W PROCESIE POWSTAJĄ INSPIRACJE. PRZECHOWYWANIE I PRZESYŁANIE JEST DLA MNIE BARDZO WAŻNE.
KAŻDY Z MOICH KLIENTÓW JEST W JEDNYM SPOSÓB ZWIĄZANY Z KREATYWNOŚCIĄ. SĄ GOTOWI DO EKSPERYMENTÓW.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek