CALVI BRAMBILLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

CALVI BRAMBILLA

Produkty projektanta: Calvi Brambilla

Od 2006 roku Fabio Calvi i Paolo Brambilla współpracują przy projektowaniu domów prywatnych, biur, sklepów i wystaw. Zaprojektowali stoiska i ekspozytory dla Arketipo, Comfort Zone, Flos, Mitsui Fudosan Residential, Olivari e Serralunga. W 2007 roku zaprojektowali jeden pokój na wystawie Tsunagu Kengo Kuma na Triennale di Milano. Projektują meble dla Frag i Varaschin.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek