BÖTTCHER+HENSSLER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2010
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Böttcher+Henssler
  • Producent: Vertigo Bird
  • Nagrody: Red Dot Design Award - Winner
  • Kraj pochodzenia: Słowenia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

BÖTTCHER+HENSSLER

Produkty projektanta: böttcher+henssler

Moritz Böttcher i Sören Henssler założyli swoje studio böttcher + henssler w Berlinie w 2007 roku. Obaj pracują w dziedzinie projektowania produktów, wnętrz i komunikacji dla takich firm jak ANTA, Böwer, Scantex i Vertigo Bird. Podczas studiów otrzymali nagrodę iF product design award i red dot design award w 2005 roku. Europejskie Centrum Architektury, Projektowania Artystycznego i Studiów Urbanistycznych w Dublinie nazwało ich "najbardziej obiecującymi i wschodzącymi talentami projektowymi Europy" 2010 Europe
40 Nagroda poniżej 40. roku życia. W 2011 roku zdobyli nagrodę Faces of Design i ponownie
prestiżową nagrodę red dot design award. Ich projekty były publikowane na całym świecie w takich magazynach jak Design Report, ELLE Decoration, md interior design, Schöner Wohnen, Stylepark Magazine i wielu innych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek