ANTONIO NORERO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2013
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Antonio Norero
  • Producent: Slide
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 98.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ANTONIO NORERO

Produkty projektanta: Antonio Norero

Partner pracowni architektonicznej SP10 w Genui zajmuje się architekturą i renowacją, wszelkimi projektami i projektami. Najlepsi i najlepsi zajęli pierwsze miejsce w prowincji Genua w Grand Architecture Award [wewnątrz] wydanej w edycji 2007/08 w Palazzo della Borsa w Genui.
Uczestnik i zgoda Nel 2009 Krajowe pomysły na wyszukiwanie kamer bibliotecznych w branży komercyjnej i rolniczej w Genui i przyznanie pierwszej nagrody. La voce SP10 porównać nel dizionario biografico illustrato della X Biennale di Architettura di Venezia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek