ANTONIO CITTERIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów

ANTONIO CITTERIO

Produkty projektanta: Antonio Citterio

Antonio Citterio i Patricia Viel są założycielami mediolańskiej firmy Antonio Citterio Patricia Viel.
Firma działa na arenie międzynarodowej, realizując złożone projekty we wszystkich skalach we współpracy z wykwalifikowaną siecią wyspecjalizowanych konsultantów. Praktyk posiada bogate doświadczenie w dostarczaniu szczegółowej dokumentacji projektowej obejmującej zarówno stan surowy jak i wnętrze budynku, od przegród zewnętrznych po wykończenie wnętrz, w tym stolarkę i meble na zamówienie.
Do rodzajów realizowanych przez praktykę projektów należą: plany urbanistyczne, zespoły mieszkaniowe i komercyjne, zakłady produkcyjne, renowacja/ponowne wykorzystanie obiektów zabytkowych, biura, salony i hotele.
Firma działa również w sektorze komunikacji korporacyjnej koordynując projekty malarskie, instalacyjne i graficzne.
Ostatnie prace budowlane obejmują centralę grupy Ermenegildo Zegna w Mediolanie (Włochy), Hotel Bulgari w Londynie i Technogym Village w Cesena (Włochy).
Firma bierze udział w krajowych i międzynarodowych konkursach projektowych i posiada certyfikat ISO 9001:2008. W 2015 roku w Nowym Jorku została zarejestrowana spółka zależna należąca w całości do włoskiej firmy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek