ANONIMA LUCI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ANONIMA LUCI

Produkty projektanta: Anonima Luci

Anonima Luci to studio projektowania oświetlenia z siedzibą w Mediolanie, założone w 2018 roku przez Alberto Saggię i Stefanię Kalogeropoulos. Obszary specjalizacji obejmują projektowanie oświetlenia we wszystkich jego formach, od oświetlenia technicznego po instalacje artystyczne i projektowanie produktów. Oświetlenie to podstawa tworzenia odpowiednich środowisk, emocji, przy jednoczesnym odpowiednim skupieniu.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek