ANONIMA LUCI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ANONIMA LUCI

Produkty projektanta: Anonima Luci

Anonima Luci to studio projektowania oświetlenia z siedzibą w Mediolanie, założone w 2018 roku przez Alberto Saggię i Stefanię Kalogeropoulos. Obszary specjalizacji obejmują projektowanie oświetlenia we wszystkich jego formach, od oświetlenia technicznego po instalacje artystyczne i projektowanie produktów. Oświetlenie to podstawa tworzenia odpowiednich środowisk, emocji, przy jednoczesnym odpowiednim skupieniu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek