ANGELO TOMAIUOLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Angelo Tomaiuolo
  • Producent: Tonin Casa
  • Materiał: Ceramika
  • Materiał: Materiały ceramiczne
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Angelo Tomaiuolo
  • Producent: Tonin Casa
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ANGELO TOMAIUOLO

Produkty projektanta: Angelo Tomaiuolo

Angelo Tomaiuolo ukończył architekturę z najwyższym wyróżnieniem na Uniwersytecie we Florencji w 2001 roku. W tym samym roku zdobył II nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Projektowym Muzeum Planetarno-Naukowego w Cosenza i rozpoczął współpracę z Primadesign, firmą zajmującą się ukończenie projektów mieszkaniowych i handlowych Salvatore Ferragamo na całym świecie.
W 2004 roku rozpoczął współpracę z Matteo Thun & Partners w Mediolanie, pracując przy projektach hotelowych i rekreacyjnych, takich jak Airport Stuttgart Mövenpick Hotel, NH Hotel w Mediolanie oraz kierował scenografią 63. Festiwalu Filmowego w Wenecji.
W 2006 roku przeniósł się do Rzymu i rozpoczął współpracę z Massimiliano Fuksas Studio, odpowiedzialnym za projekt Armani Ginza Tower Flagship w Tokio. Jako członek zespołu konkursowego i odpowiedzialny za wystrój wnętrz zdobył I nagrodę w międzynarodowym konkursie Shenzhen Bao'an Int. Terminal lotniska w Chinach. Brał również udział w najważniejszych międzynarodowych konkursach, takich jak Gazprom City Competition w Sankt Petersburgu, La Defense Project Phare w Paryżu czy Nuragic & Contemporary Art Museum w Cagliari.
W 2007 roku założył własną firmę architektoniczną, która zajmuje się badaniami i rozwojem nowych języków we współczesnej architekturze, wnętrzach i designie, jako znak zrównoważenia środowiskowego i innowacji technologicznych. Następnie otrzymał nagrodę „Best 30 concept” w Międzynarodowym Konkursie Projektantów Kolorów. W 2008 roku zdobył brązowy medal na Olimpiadzie Designu w Seulu za projekt pawilonu Dancing Water, a jego nazwisko zostało wpisane do Young Blood 08, rocznika włoskich talentów wspieranego przez Rząd Narodowy.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć