ANGELO TOMAIUOLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Angelo Tomaiuolo
  • Producent: Tonin Casa
  • Materiał: Materiały ceramiczne
  • Materiał: Ceramika
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Angelo Tomaiuolo
  • Producent: Tonin Casa
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

ANGELO TOMAIUOLO

Produkty projektanta: Angelo Tomaiuolo

Angelo Tomaiuolo ukończył architekturę z najwyższym wyróżnieniem na Uniwersytecie we Florencji w 2001 roku. W tym samym roku zdobył II nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Projektowym Muzeum Planetarno-Naukowego w Cosenza i rozpoczął współpracę z Primadesign, firmą zajmującą się ukończenie projektów mieszkaniowych i handlowych Salvatore Ferragamo na całym świecie.
W 2004 roku rozpoczął współpracę z Matteo Thun & Partners w Mediolanie, pracując przy projektach hotelowych i rekreacyjnych, takich jak Airport Stuttgart Mövenpick Hotel, NH Hotel w Mediolanie oraz kierował scenografią 63. Festiwalu Filmowego w Wenecji.
W 2006 roku przeniósł się do Rzymu i rozpoczął współpracę z Massimiliano Fuksas Studio, odpowiedzialnym za projekt Armani Ginza Tower Flagship w Tokio. Jako członek zespołu konkursowego i odpowiedzialny za wystrój wnętrz zdobył I nagrodę w międzynarodowym konkursie Shenzhen Bao'an Int. Terminal lotniska w Chinach. Brał również udział w najważniejszych międzynarodowych konkursach, takich jak Gazprom City Competition w Sankt Petersburgu, La Defense Project Phare w Paryżu czy Nuragic & Contemporary Art Museum w Cagliari.
W 2007 roku założył własną firmę architektoniczną, która zajmuje się badaniami i rozwojem nowych języków we współczesnej architekturze, wnętrzach i designie, jako znak zrównoważenia środowiskowego i innowacji technologicznych. Następnie otrzymał nagrodę „Best 30 concept” w Międzynarodowym Konkursie Projektantów Kolorów. W 2008 roku zdobył brązowy medal na Olimpiadzie Designu w Seulu za projekt pawilonu Dancing Water, a jego nazwisko zostało wpisane do Young Blood 08, rocznika włoskich talentów wspieranego przez Rząd Narodowy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek