ALFONSO MILA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ALFONSO MILA

Produkty projektanta: Alfonso Mila

Alfonso Mila ukończył doktorat na Uniwersytecie w Barcelonie ze swoim przyjacielem Federico Correą. Założyli studio, w którym rozwijali swoją karierę jako projektanci przemysłowi i wnętrz. Od tego czasu Mila projektuje domy letniskowe w Cadaques, barcelońskim ringu olimpijskim, stworzyła restaurację w Princess Sofia.
Madryckie Centrum Sztuki, aranżacja wnętrz restauracji takich jak Reno w 1961 i Flash-Flash w 1969. przebudowało również biuro burmistrza Barcelony.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek