ALEXANDER ÅHNEBRINK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2016
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Alexander Åhnebrink
  • Producent: De Padova
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ALEXANDER ÅHNEBRINK

Produkty projektanta: Alexander Åhnebrink

Pochodzący z Göteborga w Szwecji, Alexander przeniósł się do Londynu w 1997 roku, gdzie w 2002 roku ukończył Central Saint Martins College of Art & Design.
W tym samym roku przeniósł się do Mediolanu we Włoszech, aby pracować dla nagradzanego Atelier Bellini to firma konsultingowa w zakresie projektowania i innowacji, założona przez Mario i Claudio Bellini.
Jako współdyrektor studia zarządzał zespołem projektowym i jego projektami dla różnych światowych liderów branży projektowej, m.in. Waltera Knolla, Steelcase, Driade,
Poltrona Frau, Thonet, JVC i Vitra .
W 2009 roku założył agencję kreatywną Aå Design zajmującą się projektowaniem produktów, projektowaniem wnętrz i komunikacją wizualną m.in.: oferta audio dla The + Audio, projektowanie salonów 3M experience w Sztokholmie i Kopenhadze, a także kierownictwo artystyczne dla światowych liderów w branży modowej we współpracy ze Studio Berg z Mediolanu/Sztokholmu.
Po przeprowadzce do Chin w 2013 roku, aby podjąć pracę w zespole projektowym innowacji dla pekińskiej firmy elektronicznej. c gigant Lenovo, Alexander obecnie kieruje działem kreatywnym w Sparks Industries w Szanghaju.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek