ALESSANDRO PIVA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2011
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Alessandro Piva
  • Producent: Leucos
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 153.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ALESSANDRO PIVA

Produkty projektanta: Alessandro Piva

Alessandro Piva przybył do Valdagno (Vi) w 18, 1965. Laureat Architettury z siedzibą w Wenecji przeniósł się do Mediolanu, by prowadzić własnego kandydata w studiu Riva. Współpracuj z Cibic & Partners oraz Calvi-Moya w 1999 roku, kiedy podejmujesz decyzję o rozpoczęciu własnej działalności jako architekt i projektant. Come progettista ha realizzato complessi residenziali, abitazioni private, uffici, allestimenti per mostre.
Ha conseguito inoltre una specializzazione in bioarchitettura. Bądź projektantem zorientowanym zwłaszcza w dziedzinie oświetlenia i technologii, wykorzystując innowacyjne materiały i nowe technologie. z Politecnico di Milano. I suoi lavori sono stati pubblicati sulle principali riviste del settore.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek