Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kryształowa patera Vista Alegre MONARCH Zobacz większe

Kryształowa patera Vista Alegre MONARCH

KOD: 250sd48002464

ID: 244025

ProducentVista Alegre

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vista Alegre MONARCH

Kryształowa patera

Dane techniczne

H. 90 x gł. 450 mm | 5,10 kg

Opis

Technika podwójnego kryształu ponownie błyszczy w tym niezwykłym elemencie centralnym. Monarch wyświetla zewnętrzną warstwę z kolorowego szkła i wewnętrzną warstwę z przezroczystego kryształu. Cięcie pierwszej warstwy odsłania przezroczysty kryształ, tworząc niezwykły kontrast między dwiema warstwami.

Tagi

Vista Alegre, Centerpieces, Home decorations, Centerpiece, Contemporary Style Centerpieces, Glass Centerpieces, Crystal Centerpieces

Napisz opinię

Kryształowa patera Vista Alegre MONARCH

Kryształowa patera Vista Alegre MONARCH

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek